Listopad 2013

Vnitřní boj aneb vzkaz pro Gill

17. listopadu 2013 v 15:58 | Gill |  Povídky
Joop, po dlouhý době jsem zase něco napsala.. Teď už to bude lepší.. Udělám dess, vymyslím pár povídek, dám sem fotečky.. Prostě se těšte.
Hasta luega.

Poslední vzpomínka -1- kapitola 1/2

1. listopadu 2013 v 18:37 | Gill |  Povídky
Musela jsem zastavit. Aspoň na chviličku, nadechnout se, a pak běžet dál. Cítila jsem, jak mi větvičky ostrušiní rozedírají kůži čím dál tím hlouběji do krve. Ne! S takovou mě vystopují ještě dřív. Musela jsem zastavit, ale nešlo to.
Minula jsem rybník a přede mnou se náhle ukázala cesta. Už to není daleko, už tam budu! Snažila jsem sev duchu uklidnit. Zanedlouho potkám i člověka. Budu v bezpečí.
Jenže ani to nezmírnilo moji únavu. Nohy se pohybovaly už jen ze setrvačnosti a srdce mi v hrudi bušilo jako bicí na metalovém koncertě..
Dělaly se mi mžitky před očima. Už dlouho nevydržím, prolétlo mi hlavou. Nemysli na tako vé věci! okřikla jsem se, ale v hloubi duše jsem to pořád cítila. Už nemůžu dál běžet.
Chytla jsem se za spánky a zroutila se na zem. Mé tělo spotřebovalo poslední zbytky energie. Chtěla jsem se zvednout, ale ruce ani nohy mě neposlouchaly. V očích mě štípaly slzy.
Oni mě chytí. Pak jsem za sebou uslyšela kroky. "Tady je!" vykřikl nějaký mužský hlas.
A to je poslední, co si pamatuji.

Otevřela jsem oči. Ležela jsem na měkké posteli s růžovými nebesy. Všechno kolem mě bylo tak barevné a jasné. Vzdychla jsem. Cítila jsem se jako v ráji.
"Vítej, Lioness," ozvalo se vedle mě.
Cukla jsem sebou. Tak se přece nejmenuji! Jsem..
Vyděšeně jsem se otočila za hlasem.
"Proč mi tak říkáte?"
Málem jsem to ani nedořekla. Kluk, který tu seděl, byl.. Jedním slovem dokonalý. Měl tmavě olivovou pleť, černé vlasy ležérně rozcuchané a oči - při pohledu do nich se mi zastavilo srdce - byly sytě modré jako letní obloha a ohraničovaly je ty nejdelší černé řasy, jaké jen může kdo mít.
A pak se usmál. "Ale no tak, Nessie, snad nechceš říct, že se ti to jméno nelíbí," tak nějak na mě mrkl. "sám jsem ho vybíral."
Vůbec mi nedocházela vážnost této situace. Nepamatovala jsem si své jméno, byla jsem na neznámém místě s cizím klukem a moje poslední vzpomínka byla na útěk. A já jsem flirtovala!

Řasenka Astor BIG & BEAUTIFUL Play It Big

1. listopadu 2013 v 18:05 | Gill |  Recenze
Tato řasenka slibuje řasy delší až o 83% a má jim dodat maximální objem. No, abych řekla pravdu, po nanesení jedné vrstvy řasenky se řasy pouze zvýrazní, ale žádný šokující objem tu není. Aby jste dosáhli požadovaného výsledku, chce to trošku trpělivosti. V čem ale popis nelže - řasenka netvoří žmolky a zachycuje každou řasu, což znamená, že po chvíli líčení je efekt vážně perfektní a já jsem s řasenkou celkem spokojená.

Cena: 188,- až 220,- Kč

Moje hodnocení: 9/10